Remote Push در آنتی ویروس سیمنتک symantec
۱۴۰۲-۰۴-۲۷
خطرات امنیتی کارمندان دورکار و ایمن نگه داشتن اطلاعات آنها
8 راهکار امنیتی برای ایمن نگه داشتن اطلاعات در سازمان‌ها​
۱۴۰۲-۰۵-۰۷

قابلیت مدیریت آسیب پذیری و پچ در ESET

تغییرات معنی داری در حوزه امنیت سایبری در چند سال اخیر رخ داده است. در گذشته، تمرکز اصلی بر روی جلوگیری از حملات بود، اما اکنون با افزایش پیچیدگی و تعدد تهدیدات، تمرکز بیشتر به سمت تشخیص و پاسخ به حملات سایبری متحول شده است. این تغییر نشان دهنده این است که دفاع فقط با استفاده از فایروال‏‏‌ها و سیستم‏‌‏های جلوگیری از نفوذ کافی نیست و باید از راه حل‌‏هایی استفاده شود که قادر به شناسایی و پاسخگویی به حملات در زمان واقعی باشند.

قابلیت مدیریت آسیب پذیری و پچ در ESET

مشکلات SMBs در فاز پیشگیری

SMBs یا کسب و کارهای کوچک و متوسط با چالش‌های متعددی در فاز پیشگیری از تهدیدات سایبری مواجه هستند. این چالش‌ها می‌توانند شامل موارد زیر باشند:

  • منابع محدود
  • عدم آگاهی از تهدیدات
  • عدم وجود سیاست‌های امنیتی مناسب
  • مقاومت در برابر تغییر
  • عدم آموزش کارکنان

نیاز کسب و کارها به یک راه حل آسان برای مدیریت پچ‌ها

مدیریت پچ‏‌ها می‌تواند یک فرآیند زمان بر و پیچیده باشد، به خصوص برای شرکت‌‏ها که ممکن است منابع محدودی در اختیار داشته باشند. همچنین، شرکت‌‏ها نیاز به یک راه حل آسان و اتوماتیک برای مدیریت پچ‌‏ها دارند.

به همین دلیل،شرکت ESET اکنون قابلیت مدیریت آسیب پذیری و پچ را به سطوح ESET Protect Complete و ESET Protect Elite اضافه کرده است. این قابلیت امکان مدیریت پچ‌ها و بروزرسانی‌ها در سراسر شبکه را برای کسب و کارها فراهم می‏‌کند. علاوه بر این، شناسایی و اولویت بندی آسیب پذیری‏‌ها می‌‏تواند دشوار و وقت گیر باشد که منجر به تخصیص ناکارآمد منابع و افزایش ریسک می‌‏شود.

با مدیریت متمرکز از طریق کنسول ESET Protect Cloud، سازمان‌ها می‌توانند به راحتی تهدیدات امنیتی را ارزیابی کنند و پچ‌ها را در سراسر شبکه مدیریت کنند. اسکن خودکار و گزینه‌های فیلترینگ گسترده ESET Vulnerability and Patch Management به سازمان‌ها امکان می‌دهد تا به سرعت مسائل امنیتی را شناسایی کنند و بر مسائلی که تهدیدات معنی‌داری برای کسب و کار ایجاد می‌کنند، تمرکز کنند. همچنین با گزینه‌های پچ‌کردن خودکار و دستی، شرکت‌ها می‌توانند اطمینان حاصل کنند که نقاط شبکه آن‌ها به موقع با آخرین پچ‌های امنیتی به‌روز می‌شوند.

ESET Vulnerability and Patch Management هزاران برنامه محبوب مانند Adobe Acrobat، Mozilla Firefox و Zoom Client را برای بیش از 35000 آسیب‌پذیری و نقص شناخته شده (CVE) اسکن می‌کند. این اسکن‌های خودکار با استفاده از تنظیمات آسیب‌پذیری کاملا سفارشی قابل برنامه‌ریزی هستند. آسیب‌پذیری‌ها می‌توانند بر اساس امتیاز فیلتر شوند. از طریق کنسول مبتنی بر ابر ESET Protect، شما می‌توانید گزارشاتی در مورد نرم‌افزارها و دستگاه‌های آسیب‌پذیر را ارائه دهید.

ESET Vulnerability and Patch Management فهرستی در حال توسعه از پچ‌ها را با نام پچ، نسخه برنامه، CVE، شدت پچ و برنامه‌های تحت تأثیر ارائه می‌دهد. شرکت‌ها می‌توانند به روزرسانی‌های فوری را راه‌اندازی و شروع به پچ‌کردن کنند از طریق گزینه‌های سفارشی یا دستی زمانی که یک پچ شناسایی شده است.

با راه‌اندازی ESET Vulnerability and Patch Management، یک مسیر برای اقدام سریع در صورت بروز بدترین حالت را فراهم می‌کنید.

پنج سطح اشتراک در پلتفرم ESET Protect

در پلتفرم ESET Protect پنج سطح اشتراک وجود دارد که هر کدام بر اساس نیازهای امنیتی متفاوت سازمان‌‏ها توسعه یافته‌اند:

ESET Protect Entry: این سطح رقابتی راه حلی است که حفاظت چند لایه از Endpoint را با یادگیری ماشینی قوی، مدیریت آسان، فایروال نرم افزاری، ضد اسپم و فیلتر محتوای وب ارائه می‌دهد.

ESET Protect Advanced: بر اساس ESET Protect Entry ساخته شده است و شامل رمزگذاری دیسک کامل و ابر Sandboxing برای محافظت در برابر Ransomware و تهدیدات است.

ESET Protect Complete: به ESET Protect Advanced اضافه می‌کند تا یکی از برترین پیشنهادات ESET را تشکیل دهد. این سطح شامل مدیریت آسیب پذیری و پچ ESET و حفاظت کامل از Endpoint، برنامه‏‌های ابری و ایمیل- که به عنوان بزرگترین برداشت تهدید در نظر گرفته شده است.

ESET Protect Elite: این سطح جدید همه در یک ترکیبی از قابلیت‏‌های ESET Protect Complete با مدیریت آسیب پذیری و پچ ESET، توانایی تشخیص و پاسخ گسترده بومی ESET (XDR)، به علاوه تأیید هویت چند عاملی است.

ESET PROTECT MDR: یک راه حل درجه یک کسب و کار است که مدیریت کامل خطر سایبری، شناسایی تهدیدات را دسترس قرار می‌دهد. ESET PROTECT MDR ترکیبی از قابلیت‏‌های سطح ESET PROTECT Elite با خدمات امنیتی مدیریتی و حرفه‏‌ای ESET است.‌

نتیجه‌گیری

همانطور که حملات سایبری در حال تکامل هستند و صنعت پیچیده‌تر می‌شود، پیشنهادات درجه یک سازمانی شرکت ESET همچنان به تغییر نیازهای تجاری و تغییر چشم‌انداز تهدید ادامه می‌دهد. این شرکت به چالش‌‏های امنیت دیجیتال امروز می‌پردازد. با راه‌اندازی آسیب‌پذیری ESET و مدیریت پچ این شرکت، مسیری را برای اصلاح سریع در صورت وقوع بدترین راه ارائه می‌کند. همچنین کمک می‌کند اختلالات و هزینه‌ها برای کسب‌وکارها به حداقل برسد.

*منبع