فروش انواع آنتی ویروس سازمانی به همراه خدمات پشتیبانی حرفه‌ای

 برای حفاظت از داده‌های سازمانتان بر اساس واقعیت تصمیم بگیرید نه حدس و گمان…

درخواست مشاوره

اگر در انتخاب نوع آنتی ویروس سازمانی خود مردد هستید؛ فرم زیر را تکمیل کنید.

برای خرید آنتی ویروس برای سازمان‌مان به چه مواردی باید توجه کنیم؟

خرید آنتی ویروس سازمانی برای شرکت شما، یکی از موارد حیاتی امنیتی است که باید با دقت و مراقبت خاصی انجام شود.
برای این منظور، برخی از عواملی که باید به آنها توجه داشت عبارتند از:

اندازه سازمان

قابلیت پشتیبانی

امنیت

سازگاری

بروزرسانی

قیمت

چرا برای خرید آنتی ویروس سازمانی خود، می‌توانید به پردیس سکیوریتی اعتماد کنید؟

 1. کیفیت و قابلیت پشتیبانی:

  آنتی ویروسی که قصد خرید آن را دارید، باید دارای کیفیت بالا و قابلیت پشتیبانی مناسب باشد. این به این معناست که شما باید به دنبال یک شرکت با سابقه قابل اعتماد باشید که بتواند به شما پشتیبانی لازم را در صورت بروز هرگونه مشکلات ارائه دهد. پردیس سکیوریتی از زمان انتخاب تا طی شدن فرآیند خرید و ارائه خدمات پس از خرید همراه شما خواهد بود.

 2. امنیت:

  امنیت به این معناست که شما باید مطمئن شوید که آنتی ویروسی که قصد خرید آن را دارید، برای حفاظت از شبکه شرکت شما کافی است و به درستی تنظیم شده است. شما قبل از قطعی شدن تصمیم خریدتان این امکان را خواهید داشت که از کارشناسان pardisecurity مشاوره بگیرید.

 3. سازگاری:

  شما باید مطمئن شوید که آنتی ویروسی که قصد خرید آن را دارید با سیستم عامل و سایر نرم افزارهای شرکت شما سازگار باشد. در این مورد نیز کارشناسان پردیس راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

 4. به روزرسانی:

  یکی از عوامل مهم در انتخاب آنتی ویروسی که قصد خرید آن را دارید، مسئله به روزرسانی می‌باشد تا سیستم‌های شما بتواند در برابر تهدیدات جدید و گسترش یافته آنها مقاومت کند. پس از طی شدن مراحل خرید می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که شرکت پردیس در ارائه هر نوع خدمات پس از فروش همراهتان خواهد بود.

 5. هزینه:

  هزینه خرید و نگهداری نیز از دیگر عوامل مهم است. باید به دنبال آنتی ویروسی با قیمتی مناسب و با ارزشی برای پولی که پرداخت می کنید، باشید. در این زمینه می‌توانید لیست قیمت‌ها را از کارشناسان ما دریافت کنید.

درباره ما

قبل از اینکه درباره پردیس سکیوریتی و خدمات آن توضیح دهیم می‌گوییم که این حق شماست که از امنیت اطلاعات خود مطمئن باشید؛ و اطلاعات سازمان‌تان را در مقابل حملات باج افزار‌ها محافظت کنید. pardisecurity با ارائه انواع آنتی ویروس‌های سازمانی همراه شماست تا بهترین محصول را متناسب با نیاز سازمانتان انتخاب کنید؛ اما کار ما اینجا تمام نمی‌شود. این اطمینان را به شما می‌دهیم که pardisecurity در ارائه خدمات پس از فروش نیز به بهترین شکل ممکن همراه شماست.

ماموریت ما

ماموریت ما ساده است؛ هدف ما همراهی شما و سازمانتان در ارائه انواع آنتی ویروس‌ متناسب با نیاز شما و خدمات پس از فروش آن است. در دنیایی که ویروس‌ها و برنامه‌های مخرب بدون اطلاع شما و از راه‌هایی مثل اینترنت، فلش مموری، بلوتوث، دیسک و… بر روی سیستم قرار گرفته و اجرا می‏‌شوند و در نهایت دستگاه را دچار اشکال می‏‌کنند، آنتی‌ویروس‌ها بدون تأثیر بر سرعت و عملکردشان، از دستگاه‌های شما در برابر بدافزارها محافظت می‌کنند.

برخی از مشتریان ما

مشتریان آنتی ویروس سازمانی شرکت پردیس

مجوز‌های اخذ شده توسط پردیس سکیوریتی

عضویت نظام صنفی

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

عضویت افتا

سازمان فناوری اطلاعات ایران

شورای عالی انفورماتیک

شورای عالی انفورماتیک کشور

عضو پارک علم و فناوری

پارک علم و فناوری

شرکت خلاق

شرکت های خلاق

آخرین مقالات

شگرد جدید مجرمان سایبری؛ سوءاستفاده از حساب کاربری مردم
شیوه و شگرد جدید مجرمان سایبری برای خالی کردن حساب‌های مردم ارسال پیامکی حاوی درخواست مبلغ مشخص است.
حملات سنگین سایبری به امارات
شورای امنیت سایبری امارات اعلام کرد: ما در معرض حملات سایبری از سوی سازمانهای تروریستی قرار گرفتیم که با موفقیت همه حملات را خنثی کردیم.
نیمی از جرایم سایبری استان کرمان مربوط به کلاهبرداری‌های اینترنتی است
رئیس پلیس فتای استان کرمان با اشاره به افزایش تهدیدات فضای سایبری گفت: نیمی از جرایم سایبری استان کرمان مربوط به کلاهبرداری های اینترنتی است.
قبلی
بعدی